Дома Тагови пита од тигањ

Таг: пита од тигањ

ПИТА СО СИРЕЊЕ ЗА 10 МИНУТИ: Потребни ви се само 3...

Ова е оние рецепти кој секој треба да го знае, затоа што многу лесно се приготвува, брзо, не валкате многу садови, а за кратко...

ПИТА СО ГОТОВИ КОРИ ПЕЧЕНА ВО ТИГАН: Со малку состојки, готова...

Кога немате идеја, а ви се јаде нешто набрзина, нешто вкусно и сочно, тогаш направете ја оваа пита која се пече во тиган, на...

Пита од тава, верувајте предобра е, многу е вкусна, за 20...

Фото и рецепт: Верица Николиќ – пита од тава Брза и многу вкусна пита која се приготвува лесно и едноставно од неколку состојки. Смесата се...