Дома Тагови пиперки полнети со сирење

Таг: пиперки полнети со сирење

Пиперки полнети со сирење во павлака, најубавото мезе

Јас користам ситни бабури, но може да користите било какви. Потребни состојки: 15-20 ситни бабури 1,5 кг сирење 500 г фета сирење 4-5 чешниња лук 1,4 кг кисела павлака +...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"