Дома Тагови пилешки ролат со јајца

Таг: пилешки ролат со јајца

Пилешки ролат со сланина – декоративен и многу вкусен

Фото и рецепт на Верица Николиќ – Пилешки ролат со сланина. Вкусно и многу декоративно, за секаков облик на свечен ручек. Се приготвува брзо и...