Дома Тагови пиење квасец

Таг: пиење квасец

Пиела квасец секој ден, а за 1 месец се случиле големи...

Квасецот е исклучително здрав и богат со бројни нутриенти и минерали. Освен што се користи во подготовката на печива и леб, тој е одличен...