Дома Тагови пешачење

Таг: пешачење

ПОЧНЕТЕ УШТЕ СЕГА: 1 час пешачење секој ден дава големи резултати...

Колку и да сме свесни за придобивките од пешачењето, понекогаш едноставно ни е тешко да се пpиcилиме да одиме на прошетка, да пешачиме до...

Ве плашат со холестерол, но кои се всушност главните причини за...

Потенцијални причини за срцев удар Холестерол е збор со кој лекарите го „плашат“ скоро секој нивен втор пациент над 30 годишна возраст. Но, што всушност...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"