Дома Тагови пчелин восок

Таг: пчелин восок

Белград: „Купив јаболка и направив мал експеримент со нив – веднаш...

Купив јаболка од една  белградска продавница и направив мал експеримент: кога ќе видите како изгледаат после тоа, ќе го изгубите апетитот! – загрижениот потрошувач...

Лековит мевлем за изгореници, рани, убоди: овој таен рецепт го наследив...

Овој рецепт го правеше мојата покојна баба за своите деца, за мајка ми и вујко ми, за нас внуците додека бевме мали, но и...