Дома Тагови памучна чоколадна торта

Таг: памучна чоколадна торта

ЧОКОЛАДНА ТОРТА СО ОPЕВИ, без брашно, 15 минути време

Многу вкусна чоколадна торта од која само од изгледот ќе ви потечат лиги. Се подготвува многу брзо и се пече само 20 минути. Рецептот...

НАЈПАМУЧНАТА ЧОКОЛАДНА ТОРТА: расте колку цела перница, вкусна и мека како...

Ова е најпамучната чоколадна торта која некогаш сум ја направила. Од само 5 состојки кои ќе ви завршат работа да направите брз и вкусен...