Дома Тагови ослич во рерна

Таг: ослич во рерна

ЌЕ ГО ОБОЖАВАТЕ ОВОЈ РЕЦЕПТ: Ослич од рерна, најлесна подготовка на...

Конечно најдов начин да го подготвам осличот онака како што јас го сакам - сочен однатре, крцкав однадвор, а не е пржен во длабоко...