Дома Тагови ослабела 50 кг

Таг: ослабела 50 кг

Со години се борела со тежината, сите и се потсмевале –...

Луѓето зад грб и говореле: Види ја колкава е! Жељка (45) имала 124 кг и за 8 месеци ослабела 50 гк, а еве што...