Дома Тагови напиток за намалување на отоци

Таг: напиток за намалување на отоци

Народен лек познат од многу одамна: Отстранува отоци на нозе и...

Во различни периоди од годината може да се појави овој проблем, особено кога температурите се повисоки. Но исто така, поради професионални причини или седентарен...