Дома Тагови напиток за кашлица

Таг: напиток за кашлица

Не ми се веруваше, ама морав да пробам-кашлицата преку ноќ исчезна...

Ви го претставуваме рецептот и искуството на наша читателка која неодамна ни го испрати, со надеж дека ќе им биде од корист и на...

Напиток за смирување на кашлицата и болка во грлото – потребни...

За да го приготвите делотворниот рецепт против кашлица, потребни ви се само суви смокви и шеќер. Потребни состојки: 1 филџан смокви 1 филџан шеќер 1-2 филџани вода постапка: Сувите смокви...