Дома Тагови намаз од мечкин лук

Таг: намаз од мечкин лук

Превкусен намаз од мечкин лук, готов за 2 минути, веднаш се...

Ниту една билка не го чисти дигестивниот и кр.вниот систем, како мечкиниот (див) лук, поради што треба да се јаде и да се внесува...