Дома Тагови мусака со компири

Таг: мусака со компири

ОТСЕГА САМО ВАКА ЌЕ ЈА ПРАВАМ МУСАКАТА: 15 минути во кујна,...

Случајно налетав на овој рецепт и решив да го испробам зашто имаше многу позитивни коментари и сите што го испробале пред мене беа воодушевени...

СОЧНА И БОГАТА ЛЕТНА МУСАКА БЕЗ МЕСО: Направете го ова вкусно...

Ова е идеален оброк за летните денови, бидејќи оваа мусака освен што е многу сочна и лесна, исто така се приготвува брзо и лесно...