Дома Тагови монтажна куќа

Таг: монтажна куќа

Оваа куќа чини 6000 eвpa – peшете го cтамбеното прашање пaметнo...

Неодамна на Меѓународниот саем за градежништво кој се одржа во Белград, еден од секако најинтересните и најдостапните проекти кои беа претставени таму, беа монтажните...

Куќа од соништата, прекрасна монтажна куќа со 4 спални соби (детален...

I КУЌА ОД БАЈКИТЕ: одлична мала и евтина куќа со преубава тераса (детален план) Во продолжение ви откриваме популарни вирални куќи со детален план: ова...

За 9000 евра купете си викендичка како од бајките – ќе...

Дрвото претставува најдобар природен материјал кој се користел од памтивек и воедно е најстар градежен материјал достапен на луѓето. Од него се произведуваат квалитетни...

Ваква монтажна куќа досега не сте виделе: Куќата ја градите од...

Монтажните куќи се лесна и едноставна верзија на економичен дом, а нивната голема предност е тоа што се еколошки. Ова е интересен метод за правење...