Дома Тагови многу брза торта

Таг: многу брза торта

Најбрзата торта со јафа бисквити – може и вашето дете да...

Ова е навистина најбрзата торта која буквално е готова за 15 минути. Се користи калап од 24 см, но ја спо грешка ја направив...