Дома Тагови мини кроасани со џем

Таг: мини кроасани со џем

ПОСНИ БЛАГИ КИФЛИЧКИ СО ЏЕМ: Со мерак се прават, но и...

Може да ги послужувате како слатки кифлички или како мини кроасанчиња. Првиот рецепт е многу едноставен за овие благи, посни печива со џем е...