Дома Тагови лиснати печива со урда и шунка

Таг: лиснати печива со урда и шунка

СИТНО ЛИСНАТО ТЕСТО – КАКО ОД МАРКЕТ: Свиткајте, исечете и испечете,...

Ова лиснато тесто е толку многу добро, сите што го пробале се воодушевиле. Печивата се подготвуваат многу брзо, а тестото не се остава да...