Дома Тагови лиснати печива со фил

Таг: лиснати печива со фил

СИТНО ЛИСНАТО ТЕСТО – КАКО ОД МАРКЕТ: Свиткајте, исечете и испечете,...

Ова лиснато тесто е толку многу добро, сите што го пробале се воодушевиле. Печивата се подготвуваат многу брзо, а тестото не се остава да...