Дома Тагови лепче како путер

Таг: лепче како путер

ОВА Е ОТКРИТИЕ: Во кеса печам здрав интегрален леб, без валкање...

Кесите за печење се многу практични, а јадењето зготвено во нив е превкусно и сочно, затоа што се користат сопствените сокови, особено ако печете...