Дома Тагови лек за пневмонија

Таг: лек за пневмонија

За кашлица, црн дроб, желудник и црева – помага за 10...

Ако се подготвувате за ладната зима која што наскоро ни доаѓа, ќе сакате да си го запишете овој рецепт кој помага за неколку проблеми....

Исчистете ги белите дробови и спречете ја кашлицата: само ова ми...

Пред неколку години кога беше зима како и секогаш се paзболев со тешka настинка која нe можев да ја излечам и по 2 недели....

ПОСЛЕДИЦИ ОД ПНЕВМОНИЈА И ХЕПАТИТИС: Сурутката е спас, а еве како...

Сурутката е нус-производ кој настанува при производството на сирење. Организираното индустриско производство на сурутката започнало во 1940-тите години. Низ историјата, бабите на нашите баби...