Дома Тагови лек за крвна слика

Таг: лек за крвна слика

ЦВЕКЛО И МЕД: Запишете си го овој рецепт, многу вкусна комбинација...

Цвеклото и медот го зајакнуваат имунитетот, но дали знаевте како оваа смеса влијае врз кpвниот притисок? Земајте по неколку лажици од оваа смеса секој...

Копривата и медот најдобро ја лекуваат анемијата и имунитетот – една...

Дали знаевте дека недостигот на железо во крвта е чест проблем ширум светот? СИМПТОМИ за недостиг на железо може да бидат: -замор бледа кожа -слабост -краток здив -болка во градите -чести...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"