Дома Тагови лек стар 3000 години

Таг: лек стар 3000 години

Библиски лек, стар колку што е стара библијата – го обновува...

Маслиновиот лист има многу лековити својства. Олеуропеинот е најактивното соединение во лисјата на маслиновото масло кое има докажан терапевтски ефект. Маслиновото дрво се споменува...