Дома Тагови круши и праски

Таг: круши и праски

МЕШАН ЏЕМ ОД КРУШИ, ЈАБОЛКА И ПРАСКИ: Најубавото слатко на есента,...

Виолета го сподели нејзиниот многу вкусен рецепт за џем од круши, јаболка и праски. Целата постапка е многу едноствна и за кратко време ќе...