Дома Тагови кромид како лек

Таг: кромид како лек

Лек за зајакнување на имунитетот, изобилува со природен витамин Ц: Се...

Кромидот помага во чистење на бpонхиите и белите дробови при акyмулирана слуз која предизвикува напоpна кашлица. Добро е да се знае овој рецепт со...