Дома Тагови кромид и семе од коприва

Таг: кромид и семе од коприва

Кога ништо не помага, пробајте го ова: Црвен кромид и семе...

Копривата веќе со години е дел од традиционалната медицина. Младите листови од коприва може да се јадат, а целата билка е лековита. Во овој...