Дома Тагови крофни со едно јајце

Таг: крофни со едно јајце

АКО ИМАТЕ 1 ЈАЈЦЕ НАПРАВЕТЕ КРОФНИ: Воздушести и меки како памук

Рецепти за крофни има навистина многу, затоа што едни од најомилените закуски. Вкусни се и топли и ладни, пол нети со лешников крем, со...