Дома Тагови кроасани за 20 минути

Таг: кроасани за 20 минути

БРЗИ КРОАСАНИ ЗА НЕНАЈАВЕНИ ГОСТИ: Никогаш подобри не ми излегле

Кроасаните се секогаш добредојдени на свечената трпеза за која било пригода. Може да бидат празни или да се полнат со солен или сладок фил....