Дома Тагови кремаста торта со пудинг од ванила

Таг: кремаста торта со пудинг од ванила

Многу вкусна торта со ванила: Никој не останал на едно парче,...

Пробајте го рецептот на Бојана за оваа прекрасна ванила торта која се приготвува за 30 минути. Потребни ви се какао, шеќер, џем, малку масло...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"