Дома Тагови костени во рерна

Таг: костени во рерна

Како да испечете совршени костени во рерна без голема мака

Есента ни ги донесе омилените плодови – костените, кои порано бабите ни ги печеа на оган, а денес тоа секако, се прави во рерна. За...