Дома Тагови колачи од сусам и мед

Таг: колачи од сусам и мед

По 1 лажичка дневно: ТАХИНИ И МЕД, го подобрува железото, има...

Оваа лековита смеса на луѓето им била позната уште многу одамна. Има неодолив вкус, па луѓето честопати ја јадат како десерт, а всушност е...