Дома Тагови кливија

Таг: кливија

ОВАА ЕГЗОТИЧНА УБАВИЦА Е МАГНЕТ ЗА СРЕЌА: Кога ќе процвета велат...

Растение со мaгичен изглед, за кое се вели дека носи среќа и благосостојба во домот. Сите растенија внесуваат посебна енергија во просторот, а ова...