Дома Тагови кифли со чоколадо

Таг: кифли со чоколадо

Благи кифлички за 30 минути: Наполнете ги со чоколадо или со...

Нема кој не ги сака кифличките кои одговараат буквално со секое јадење. Најчесто домаќинките ги подготвуваат како замена за лебот, а некои ги прават...