Дома Тагови како да ја исчистам машината за алишта

Таг: како да ја исчистам машината за алишта

На многу едноставен начин исчитете ја машината за перење, потребни ви...

Неодамна, српска блогерка на својот Инстаграм профил објави едно интересно видео каде прикажува како успешно го исчистила бигорот од машината за перење алишта со...

Ми кажаа да направам вака, а после почнаа да испаѓаат цели...

Од машината излезе еден куп нечистотија откако го испробав овој трик за нејзино чистење. Резултатите ме оставија без зборови. Редовно ја чистам машината со оцет,...