Дома Тагови кафе и бадемово масло

Таг: кафе и бадемово масло

Косата повторно ми расте, а лицето ми изгледа 10 години помладо...

Ова кофеинско масло ја подобрува циркулацијата, го забрзува растот на косата и го спречува нејзиното опаѓање. Истовремено, на косата и дава сјај и цврстина. Исто...