Дома Тагови изгребана кожа

Таг: изгребана кожа

Ако ви се изгребал кожниот мебел – не грижете се, една...

Секое оштетување на кожата многу лесно се забележува, па поради тоа изгледа доста грдо. Кожниот мебел не е нешто што можете често да си...