Дома Тагови хељда со брокула

Таг: хељда со брокула

Kаша со хељда која спасува живот, спречува дебелеење и го штити...

Хељдата е нутриционистички многу квалитетна псевдо житарица. Содржи есенцијални аминокиселини кои помагаат во намалување на нивото на холестерол во кр-вта и нормализирање на високиот...

Каша од хељда која спасува живот, го штити срцето и спречува...

Веројатно сте чуле за хељдата, но можеби сè уште не сте имале шанса да ја пробате. Без разлика дали е во семе или сомелена...