Дома Тагови глеѓ

Таг: глеѓ

Нега на заби – 4 лаги во кои веруваме

-Дали избелувањето ја уништува глеѓта на забите? Дали гумата за џвакање може да ја замени пастата за заби? ​ ДАЛИ МИЕЊЕТО НА ЗАБИТЕ ПОЧЕСТО ОД ЕДНАШ...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"