Дома Тагови евтина новогодишна салата

Таг: евтина новогодишна салата

БРЗИ И ДЕКОРАТИВНИ ЗАЛЧИЊА: Лесно и брзо се прават, од евтини...

Направете убаво и декоративно новогодишно предјадење со кое ќе ја разубавите свечената трпеза. Како прв рецепт ви ги предлагаме „печурките“ кои се приготвуваат само...

РЕДЕНА САЛАТА КАКО ТОРТА ВО ФОРМА НА ЕЛКА: За претстојните празници...

Оваа редена салата е многу популарна во целиот свет, особено овој период, во пресрет на новогодишните празници. Салатата се реди во неколку слоеви како...

НОВОГОДИШНА СВЕЧЕНА САЛАТА СО ПИЛЕШКО И МАК: Од евтини состојки направете...

Свечените салати стануваат сѐ повеќе попопуларни, а освен што изгледаат убаво, тие ја украсуваат и секоја маса и се неверојатно вкусни. Изгледаат декоративно како...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"