Дома Тагови енергетски сок

Таг: енергетски сок

Енергетски сок од тиква и моркови за регенерација на видот, чистење...

Рецепт и видео презентација на Валентина Машковиќ. Се приготвува многу брзо, а вкусот е извонреден. Ова е основна количина, а вие ако сакате зголемете...