Дома Тагови Елизабета плазма колач

Таг: Елизабета плазма колач

Колач ЕЛИЗАБЕТА – Не се пече и не се вари, готов...

Колач ЕЛИЗАБЕТА – Не се пече и не се вари, готов е за 15 минути, се топи во уста Приготвувањето на колачот трае 15 минути...