Дома Тагови ексфолијација на косата

Таг: ексфолијација на косата

За прекрасен сјај и убава фризура, ставете шеќер во шампонот –...

Експертите ни откриваат супер трик: Во шампонот додадете малку шеќер! Необичниот совет доаѓа од дерматолог, а наводно гарантира прекрасен сјај и убава фризура, бидејќи шеќерот...