Дома Тагови два дена диета

Таг: два дена диета

ВИКЕНД ДИЕТА: се држи само во сабота и недела и се...

-За сите што имаат напорна работна седмица и немаат време за сериозно да започнат со некоја диета! Ако припаѓате на оние кои имаат вишок килограми,...