Дома Тагови драка

Таг: драка

Го смирува воспаленото грло и непцата, а делува и против дијареа...

На Чалијата не потсети нашата драга Ленче Богојоска која навремено ги набра овие лековити плодови и ги објави во нашата група НМД- природни лекови. Чалија...