Дома Тагови домашен лек за коса

Таг: домашен лек за коса

Косата расте како грива и се спречува опаѓањето – ова е...

Ако имате дома кактус алое вера не пропуштајте да го направите овој рецепт со кој ќе и направите квалитетн третман на вашата коса, а...

Majка ми го применува овој лек за коса веќе 20 години,...

Кога мајка ми била млада, редовно се интересирала како да си ја негува косата за да ѝ остане бујна, сјајна и здрава. Таа применувала...

Кога баба ми дозна дека многу ми паѓа косата, ми даде...

Домашен рецепт за запирање на опаѓање на косата за чиое приготвување ви се потребни неколку ореви во лушпа и уште неколку состојки. Опаѓањето на...

ЛЕК ЗА КОСА И ПРВУТ: После првото нанесување првутот ќе го...

Првутот е многу честа состојба на кожата која речиси сите луѓе ја доживуваат во одреден момент од животот, без разлика на возраста или полот....

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"