Дома Тагови домашен лек против првут

Таг: домашен лек против првут

Заборавете на белите влакна и ретката коса! Со 2 моќни состојки...

Можеби седата коса е првата асоцијација за старост, но таа всушност и нема толку голема поврзаност со возраста. Сведоци сме за тоа дека и...

Кога баба ми дозна дека многу ми паѓа косата, ми даде...

Домашен рецепт за запирање на опаѓање на косата за чиое приготвување ви се потребни неколку ореви во лушпа и уште неколку состојки. Опаѓањето на...

ЛЕК ЗА КОСА И ПРВУТ: После првото нанесување првутот ќе го...

Првутот е многу честа состојба на кожата која речиси сите луѓе ја доживуваат во одреден момент од животот, без разлика на возраста или полот....

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"