Дома Тагови дива ружа

Таг: дива ружа

Шипката НЕ ГО ГУБИ ВИТАМИНОТ Ц при варење! Помага при настинки...

Освен што го снабдува организмот со корисни материи, чајот од шипка создава чувство на ситост и го помага излачувањето на штетните материи. Напитокот од...