Дома Тагови диета за 7 кг

Таг: диета за 7 кг

Зелка диета – за само една недела ќе стопи од вас...

Предност на оваа диета е тоа што богата со нутриенти, не трае долго и може да го активира метаболизмот. Супата можете да ја јадете...

Најпопуларната ХИТ диета во светот: Истопете 7 кг за една недела...

Диета која го освои светот – ШВЕДСКА ДИЕТА Шведска стана првата развиена земја која подготви национални насоки за исхрана со што ги отфрли општоприфатените догми...

Докторска диета со ориз: Слабеете 7 кг за 3 седмици

Диетата била осмислена од доктор за да се намали високиот крвен притисок кај пациенти со кардиоваскуларен проблем. Но потоа се случило нешто неочекувано... Овој режим...