Дома Тагови диета 7 дена

Таг: диета 7 дена

ДИЕТАЛНА СУПА: Колку повеќе ја јадам, толку повеќе слабеам – ова...

Можеби сте слушнале за супата од зелка, а можеби многумина од вас и ја испробале, па еве и јас да го споделам моето искуство....