Дома Тагови д-р Сергеј Бубновски

Таг: д-р Сергеј Бубновски

Прочуениот руски лекар советува: со овие вежби никогаш нема да имате...

Болката во 'рбетот и зглобовите е еден од најчестите здравствени проблеми во модерното време. Начинот на живот и работните места кои вклучуваат многу време...

Секоја вечер пред спиење потопете ги нозете во вода: Не сте...

Колку и да ви звучи чудно, овој метод го препорачува доктор, специјалист по кинезитерапија, д-р Сергеј Бубновски. Според овој светски познат и признат експерт од...

БУТИК ЗА ДЕЦА "ЈАКОВ"