Дома Тагови д-р Будвиг

Таг: д-р Будвиг

Позната биохемичарка од Германија, открила комбинација од природни состојки која би...

Д-р Будвиг, позната биохемичарка од Германија, открила дека комбинацијата од ладно цедено ленено масло и свежо сирење - би можела да лекува рак и...

Д-р Будвиг: ОВА е клучната комбинација за лекување на рак

Д-р Будвиг, позната биохемичарка од Германија, открила дека комбинацијата од ладно цедено ленено масло и свежо сирење- успешно лекува рак и други болести предизвикани...